Grāmatas


Izlasi

Padarītie darbi runā skaļāk par dārgu reklāmu. Artūra izcilās valodas dotības un biznesa domāšana ir jūsu acu priekšā.

Starp dzīvi un basketbolu

Armands Šķēle ir viens no tiem sportistiem, kuru nevar aizmirst. Sava spēles stila un harismātiskās personības dēļ ieguvis plašu fanu bāzi, viņam bijusi aizraujoša dzīve, turklāt dažādās izpausmēs.

Būdams cilvēks-piedzīvojumu magnēts, Armands var pastāstīt ne vien par tradicionālām tēmām kā sevis apliecināšanu profesijā un tiekšanos pēc sapņiem, bet arī intrigām ar basketbola mafiju, domstarpības ar varas iestādēm un noziedzniekiem, nestandarta situācijām attiecību jautājumos, kā arī dalīties ar atklāsmēm pēc cīnīšanās par izdzīvošanu (tiešā un pārnestā nozīmē). Grāmatā dominē patiesa un skanīga valoda, nevis sausi, gausi un politkorekti vēstījumi. Turklāt, ja viena lieta šajā neprognozējamajā stāstā ir skaidra, tā ir – nevienam citam TĀDU stāstu kā Armandam Šķēlem vēl nav bijis.

🏅 2020. un 2021. gada pieprasītākā grāmata par sportu latviešu valodā. To sarakstījis un mārketējis autors Artūrs Raudziņš, kuru caur mums vari piesaistīt savam literārajam projektam.

🎙️ Audiointervija LR1 ēterā ar Artūru par grāmatas izdošanas procesu (Spotify saite)

Iesakām izlasīt

Redzesloku paplašinošas grāmatas

Žanriski šī ir pasaka bērniem, bet īstenībā domāta pieaugušajiem ar vienu no galvenajiem ziņojumiem skatīties ar sirdi, nevis acīm. Ne bez iemesla pārdotākā grāmata pasaules vēsturē.

Mazais princis

Kevins Īstmens apkopojis tradīcijas, kuras kolektīvus ved līdz uzvarām, sniedzot arī piemērius no praktisās dzīves. Un Īstmens zina, ko runā, būdams atzīts profesionālis Ziemeļamerikas treneru aprindās.

Why The Best Are The Best

Pašattīstības grāmata, ko sarakstījis Artūrs Raudziņš. Materiāls, kas primāri domāts basketbolistiem, bet ar paplašinātu auditoriju, jo piedāvātās metodes, lai izkoptu fokusu, līderismu un uzņēmību noderēs ikvienam ambiciozam cilvēkam.

Basketball Blueprint

Nekad nesaki, ka tu kaut ko nevari. Saki, ka tu pagaidām nevari


Antonija Apele, leģendārā latviešu pedagoģe